Mizu - nasza filozofia

Kreatywna kuchnia inspirowana Japonią...

Restauracja Mizu mieści się w loftowym wnętrzu Defabryki przy ul. Duchnickiej 3. Blisko Centrum, Żoliborza, Woli, ale jednocześnie w lokalizacji pozwalającej odpocząć od zgiełku miasta. Zależało nam na stworzeniu unikatowej restauracji serwującej dania kuchni japońskiej i będącej spójną koncepcją jakości premium.

Czytaj więcej


Japońska kuchnia to też nieznane w Polsce potrawy na ciepło, które wyzwalają kreatywność i dają możliwość tworzenia wysublimowanych smaków. ‚Kaizen’ to japońskie określenie na ‚doskonalenie się’, lub ciągłą ‚zmianę na lepsze’ – i właśnie ta koncepcja przyświeca nam w codziennej pracy, w ramach której tworzymy wysublimowane kompozycje potraw zgodne z indywidualnymi potrzebami naszych gości.

Dążenie do perfekcji jest głęboko zakorzenione w kulturze Japonii – cząstkę tej filozofii odnajdziecie na pewno w MIZU. Mamy najlepszych kucharzy i stworzyliśmy dla Was najciekawsze wizualnie i estetycznie miejsce, do którego zawsze będziecie wracać z przyjemnością odkrywając poezję smaków kuchni japońskiej.

Nasza restauracja to piękne, przestronne wnętrza oraz meble z naturalnych materiałów takich jak drewno czy kamień. Wszystkie elementy wyposażenia wnętrz i meble wykonane zostały według indywidualnego projektu. Do współpracy zaprosiliśmy Panią Agnieszkę Korlińską, właścicielkę pracowni Inter-Arch Architekci. Całość wnętrza dopełnia ekskluzywne oświetlenie marki Vibia – lampy z kolekcji Air Flow, które otrzymały wiele światowych nagród. Zadbaliśmy o każdy szczegół, nawet o unikatową ceramikę do serwowania potraw, która została wykonana dla nas według indywidualnego projektu.

Restauracja zapewnia około 30 miejsc przy barze pozwalających gościom na niepowtarzalną okazję obserwowania z bliska pracy Sushi Masterów. Dodatkowo na barze znajduje się urządzenie Tepan, na którym kucharze przy gościach przygotowują ryby i owoce morza. Część restauracyjna to 6 stolików, wkomponowane w przestrzeń tak, aby gwarantować gościom swobodę. Jest to także idealne miejsce na organizację spotkań do 30 osób. Z kolei na piętrze znajduje się sala VIP z około 20 miejscami, na której wyposażeniu znajduje się ekran tv do prezentacji.

Zadbaliśmy też o naszych najmłodszych gości i stworzyliśmy dla nich kącik zabaw z kuchnią i domkiem dla lalek.

Czytaj mniej

Catering

Odpowiadając na Wasze zamówienie, przygotujemy indywidualną ofertę i dostarczymy specjały kuchni japońskiej zawsze według standardów Mizu. Mizu organizuje wesela, komunie, urodziny, imprezy, bankiety, konferencje, wydarzenia kulturalne i eventy firmowe. Odpowiemy na każdą potrzebę, zatem zapraszamy do kontaktu.

Warsztaty

To jedna z Naszych ulubionych dziedzin, gdzie poprzez interakcję, zabawę, poznajemy Was jeszcze bliżej. Oprócz ofert produktowych, dysponujemy gotowymi scenariuszami dopasowanymi do liczby uczestników i oczekiwań klienta. Zapraszamy do kontaktu.

Spotkania firmowe

Mizu to to stan nieskrępowanego niczym relaksu, który otula każdego gościa. Dzięki trzem korespondującym ze sobą składnikom, a jednocześnie filarom naszej filozofii czyli 'jedzeniu’, 'wnętrzu” i ‘relaksowi’ , każde spotkanie firmowe staje się wyjątkowe.

#MIZUSUSHIWARSAW

Sashimi :) by Mizu. #smakujelepiej #zoliborzartystyczny #japanesefood #mizusushiwarsaw #sashimi
Różnorodność. Pyszność. :) #mizusushiwarsaw #japanesefood #zoliborzartystyczny #smakujelepiej
Pyszności sezonowego Grilla Mizu :) zapraszamy #smakujelepiej #mizusushiwarsaw #zoliborzartystyczny #japanesefood #grillfish
#vegetarian#grill#zoliborzartystyczny#ilovesushi#mizusushiwarsaw#tasty#lunch
Hamachi, dziko żyjąca ryba w wodach Nowej Zelandii. W wydaniu 'tatar', raczej ujarzmiona :) #japanesefood #zoliborzartystyczny #smakujelepiej #mizusushiwarsaw
Wolna interpretacja Michała :) #smakujelepiej #zoliborzartystyczny #japanesefood #mizusushiwarsaw
Ośmiornica w wydaniu letnim :) zapraszamy #smakujelepiej #zoliborzartystyczny #japanesefood #mizusushiwarsaw #sushi #zoliborz
Summer edition sushi by Mizu :) #smakujelepiej #zoliborzartystyczny #japanesefood #mizusushiwarsaw #fruits
Wtorek. 18 lipca. The sun might be shining ;) a na lunch dziś Wafu Ramen. #japanesefood #smakujelepiej #mizusushiwarsaw #foodlover #warsawfoodie

Temat
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Treść wiadomości

RESTAURACJA MIZU

ul. Duchnicka 3 (Defabryka) 01-796 Warszawa

Godziny Otwarcia:

Pon.-Sob.: 1200-2200

Niedziela: 1300-2000

REZERWACJA STOLIKÓW I ZAMÓWIENIA:
tel.: +48 882 982 702