Mizu - nasza filozofia

Kreatywna kuchnia inspirowana Japonią...

Restauracja Mizu mieści się w loftowym wnętrzu Defabryki przy ul. Duchnickiej 3. Blisko Centrum, Żoliborza, Woli, ale jednocześnie w lokalizacji pozwalającej odpocząć od zgiełku miasta. Zależało nam na stworzeniu unikatowej restauracji serwującej dania kuchni japońskiej i będącej spójną koncepcją jakości premium.

Czytaj więcej


Japońska kuchnia to też nieznane w Polsce potrawy na ciepło, które wyzwalają kreatywność i dają możliwość tworzenia wysublimowanych smaków. ‚Kaizen’ to japońskie określenie na ‚doskonalenie się’, lub ciągłą ‚zmianę na lepsze’ – i właśnie ta koncepcja przyświeca nam w codziennej pracy, w ramach której tworzymy wysublimowane kompozycje potraw zgodne z indywidualnymi potrzebami naszych gości.

Dążenie do perfekcji jest głęboko zakorzenione w kulturze Japonii – cząstkę tej filozofii odnajdziecie na pewno w MIZU. Mamy najlepszych kucharzy i stworzyliśmy dla Was najciekawsze wizualnie i estetycznie miejsce, do którego zawsze będziecie wracać z przyjemnością odkrywając poezję smaków kuchni japońskiej.

Nasza restauracja to piękne, przestronne wnętrza oraz meble z naturalnych materiałów takich jak drewno czy kamień. Wszystkie elementy wyposażenia wnętrz i meble wykonane zostały według indywidualnego projektu. Do współpracy zaprosiliśmy Panią Agnieszkę Korlińską, właścicielkę pracowni Inter-Arch Architekci. Całość wnętrza dopełnia ekskluzywne oświetlenie marki Vibia – lampy z kolekcji Air Flow, które otrzymały wiele światowych nagród. Zadbaliśmy o każdy szczegół, nawet o unikatową ceramikę do serwowania potraw, która została wykonana dla nas według indywidualnego projektu.

Restauracja zapewnia około 30 miejsc przy barze pozwalających gościom na niepowtarzalną okazję obserwowania z bliska pracy Sushi Masterów. Dodatkowo na barze znajduje się urządzenie Tepan, na którym kucharze przy gościach przygotowują ryby i owoce morza. Część restauracyjna to 6 stolików, wkomponowane w przestrzeń tak, aby gwarantować gościom swobodę. Jest to także idealne miejsce na organizację spotkań do 30 osób. Z kolei na piętrze znajduje się sala VIP z około 20 miejscami, na której wyposażeniu znajduje się ekran tv do prezentacji.

Zadbaliśmy też o naszych najmłodszych gości i stworzyliśmy dla nich kącik zabaw z kuchnią i domkiem dla lalek.

Czytaj mniej

Catering

Odpowiadając na Wasze zamówienie, przygotujemy indywidualną ofertę i dostarczymy specjały kuchni japońskiej zawsze według standardów Mizu. Mizu organizuje wesela, komunie, urodziny, imprezy, bankiety, konferencje, wydarzenia kulturalne i eventy firmowe. Odpowiemy na każdą potrzebę, zatem zapraszamy do kontaktu.

Warsztaty

To jedna z Naszych ulubionych dziedzin, gdzie poprzez interakcję, zabawę, poznajemy Was jeszcze bliżej. Oprócz ofert produktowych, dysponujemy gotowymi scenariuszami dopasowanymi do liczby uczestników i oczekiwań klienta. Zapraszamy do kontaktu.

Spotkania firmowe

Mizu to to stan nieskrępowanego niczym relaksu, który otula każdego gościa. Dzięki trzem korespondującym ze sobą składnikom, a jednocześnie filarom naszej filozofii czyli 'jedzeniu’, 'wnętrzu” i ‘relaksowi’ , każde spotkanie firmowe staje się wyjątkowe.

#MIZUSUSHIWARSAW

#smakujelepiej #zoliborzartystyczny #japanesefood #sushi #sushitime #foodlover
Sławek Uniatowski _ Nowa płyta i pierwsze wykonanie specjalnie dla Naszych Gości :) Bardzo Nam zależało aby pokazać Państwu przestrzeń Mizu dedykowana wydarzeniom muzycznym :) serdecznie dziękujemy Gościom i pragniemy poinformować ze ten Event otwiera drogę do kolejnych unikatowych wydarzeń , będziemy Państwa informować @uniatowski #zoliborzartystyczny #smakujelepiej
Tak wita poniedziałek Nasz master :) od razu 'lepiej,#sushi #sushimaster #foodlover #smakujelepiej #zoliborzartystyczny
#japanesefood #zoliborzartystyczny #smakujelepiej #mizusushiwarsaw #foodlover #foodporn
Mizu to 'jedzenie 'przestrzeń 'klimat a dzisiaj rownież 'muzyka :) do zobaczenia  #japanesefood #zoliborzartystyczny #smakujelepiej #mizusushiwarsaw
' Z życia restauracji 'Wczoraj gościliśmy reprezentantów partii rządzącej.
Goście popatrzyli na zaserwowany set i jednogłośnie poinformowali mastera iż jego czynności kwalifikują się pod ustawę o zakazie szerzenia food - pornografii w internecie.
Utalentowany artysta - master przyjął to jako komplement ;) jednak katalizatorem nowej ustawy być nie chce.
#smakujelepiej#japanesefood #seafood #smakujelepiej #zoliborzartystyczny
Pozytywnego dnia,
Team Mizu
#japanesefood #seafood #smakujelepiej #zoliborzartystyczny #mizusushiwarsaw
#sukces#final #mizusushiwarsaw#sushichef#happiness#proud#worldsushi#mastersushi
Nasz mała sugestia na wielkie pyszności :
_ pieczona dorada_ tatar z łososia w tempurze _ ośmiornica na maśle  _
#smakujelepiej #seafood #zoliborzartystyczny #japanesefood #mizusushiwarsaw

Temat
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Treść wiadomości

RESTAURACJA MIZU

ul. Duchnicka 3 (Defabryka) 01-796 Warszawa

Godziny Otwarcia:

Pon.-Sob.: 1200-2200

Niedziela: 1300-2000

REZERWACJA STOLIKÓW I ZAMÓWIENIA:
tel.: +48 882 982 702