Mizu - nasza filozofia

Kreatywna kuchnia inspirowana Japonią...

Restauracja Mizu mieści się w loftowym wnętrzu Defabryki przy ul. Duchnickiej 3. Blisko Centrum, Żoliborza, Woli, ale jednocześnie w lokalizacji pozwalającej odpocząć od zgiełku miasta. Zależało nam na stworzeniu unikatowej restauracji serwującej dania kuchni japońskiej i będącej spójną koncepcją jakości premium.

Czytaj więcej


Japońska kuchnia to też nieznane w Polsce potrawy na ciepło, które wyzwalają kreatywność i dają możliwość tworzenia wysublimowanych smaków. ‚Kaizen’ to japońskie określenie na ‚doskonalenie się’, lub ciągłą ‚zmianę na lepsze’ – i właśnie ta koncepcja przyświeca nam w codziennej pracy, w ramach której tworzymy wysublimowane kompozycje potraw zgodne z indywidualnymi potrzebami naszych gości.

Dążenie do perfekcji jest głęboko zakorzenione w kulturze Japonii – cząstkę tej filozofii odnajdziecie na pewno w MIZU. Mamy najlepszych kucharzy i stworzyliśmy dla Was najciekawsze wizualnie i estetycznie miejsce, do którego zawsze będziecie wracać z przyjemnością odkrywając poezję smaków kuchni japońskiej.

Nasza restauracja to piękne, przestronne wnętrza oraz meble z naturalnych materiałów takich jak drewno czy kamień. Wszystkie elementy wyposażenia wnętrz i meble wykonane zostały według indywidualnego projektu. Do współpracy zaprosiliśmy Panią Agnieszkę Korlińską, właścicielkę pracowni Inter-Arch Architekci. Całość wnętrza dopełnia ekskluzywne oświetlenie marki Vibia – lampy z kolekcji Air Flow, które otrzymały wiele światowych nagród. Zadbaliśmy o każdy szczegół, nawet o unikatową ceramikę do serwowania potraw, która została wykonana dla nas według indywidualnego projektu.

Restauracja zapewnia około 30 miejsc przy barze pozwalających gościom na niepowtarzalną okazję obserwowania z bliska pracy Sushi Masterów. Dodatkowo na barze znajduje się urządzenie Tepan, na którym kucharze przy gościach przygotowują ryby i owoce morza. Część restauracyjna to 6 stolików, wkomponowane w przestrzeń tak, aby gwarantować gościom swobodę. Jest to także idealne miejsce na organizację spotkań do 30 osób. Z kolei na piętrze znajduje się sala VIP z około 20 miejscami, na której wyposażeniu znajduje się ekran tv do prezentacji.

Zadbaliśmy też o naszych najmłodszych gości i stworzyliśmy dla nich kącik zabaw z kuchnią i domkiem dla lalek.

Czytaj mniej

Dostawa

Zaproś Mizu do swojego domu lub firmy i rozkoszuj się smakiem Japonii tam, gdzie chcesz! Zachęcamy do zamawiania zestawów lunchowych oraz dań z naszego menu.

Zadzwoń i zamów: +48 882 982 702 lub zamów przez Room Service

Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 75 złotych dla dzielnic: Bemowo, Bielany, Żoliborz, Ochota, Mokotów, Śródmieście.
Pozostałe dzielnice - darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 150 złotych. Dowozimy także poza teren Warszawy! Cena dostawy ustalana jest indywidualnie.

Catering

Odpowiadając na Wasze zamówienie, przygotujemy indywidualną ofertę i dostarczymy specjały kuchni japońskiej zawsze według standardów Mizu. Mizu organizuje wesela, komunie, urodziny, imprezy, bankiety, konferencje, wydarzenia kulturalne i eventy firmowe. Odpowiemy na każdą potrzebę, zatem zapraszamy do kontaktu.

Warsztaty

To jedna z Naszych ulubionych dziedzin, gdzie poprzez interakcję, zabawę, poznajemy Was jeszcze bliżej. Oprócz ofert produktowych, dysponujemy gotowymi scenariuszami dopasowanymi do liczby uczestników i oczekiwań klienta. Zapraszamy do kontaktu.

Spotkania firmowe

Mizu to to stan nieskrępowanego niczym relaksu, który otula każdego gościa. Dzięki trzem korespondującym ze sobą składnikom, a jednocześnie filarom naszej filozofii czyli 'jedzeniu’, 'wnętrzu” i ‘relaksowi’ , każde spotkanie firmowe staje się wyjątkowe.

#MIZUSUSHIWARSAW

  • #warsaw #yummy #office #lunch #mizusushiwarsaw #delicious #delivery #ceramics
  • #dziendziecka#strawberrycake #matcha #yummy #celebration
  • #mizusushiwarsaw #tokyo # shrimp
  • Zapraszamy na smaczny początek weekendu 😊  #Mizu #MizuRestaurant #MizuSushi #sashimi #sushichef #restauracjamizu #warsawrestaurant #restauracjawarszawa #zoliborz #duchnicka3 #defabryka #yummy #foodie #weekend
  • Trochę słońca na przekór pogodzie! 
#MizuRestaurant
#MizuWarsaw #Mizu #MizuSushi #japan #kuchniajaponska #defabryka #duchnicka3 #zoliborz #restauracjawarszawa #warsawrestaurant #finedining #pyszne #delicious #warsawfoodie #warszawskismak #foodlovers #sushilovers #warszawa
  • Od czego zacząć? 😊😊 #MizuRestaurant #MizuSushi #mizulovers #MizuWarsaw #ilovesushi #sushifans #sushilovers #sushirolls #sushichef #warszawskismak #warsawtime #warsawfoodie #warsawblogger #yummy #delicious #lunchtime #roomservice #futomaki #warsawrestaurant #restauracjawarszawa
  • Pamiętajcie, że smaczny poniedziałek gwarantuje dobry humor przez cały tydzień! 
#MizuRestaurant #MizuWarsaw #mizuSushi #mizu #warszawa #warsaw #sushitime #sushiworld #sushifans #duchnicka #duchnicka3 #zoliborz #ilovesushi #sushichef #sushirolls #menu #warszawa #warszawskismak #warsawrestaurant
  • Piątkowe wybory ;-) #MizuRestaurant #MizuWarsaw #MizuSushi #Mizu #warszawa #restauracjawarszawa #warsawrestaurant #drink #coctails #weekend #fridayfunday #piatek #defabryka #duchnicka #zoliborz
  • Takie cuda u nas! #Mizu #MizuWarsaw #MizuSushi #MizuRestaurant #sushifans #kuchniajaponska #japonia #warsawrestaurant #restauracjawarszawa #delicious #menu #yummy #pyszne #zoliborz #duchnicka #defabryka
Temat
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Treść wiadomości

RESTAURACJA MIZU
ul. Duchnicka 3 (Defabryka) 01-796 Warszawa
Godziny Otwarcia:
Pon.-Sob.: 1200-2200
Niedziela: 1300-2000

REZERWACJA STOLIKÓW I ZAMÓWIENIA:
tel.: +48 882 982 702